Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

NABA HOUSE Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Kasprowicza 13B/1B Sopot

Mapa

601 537...

601 537 153

biuro nieczynne: 8:00 - 18:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe, inwestycje w nieruchomości wakacyjne

nabahouse.pl

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Ewa Jabłońska-Nabayaogo

O nas

Ekspercka Agencja Rynku Premium NABA HOUSE powstała z pasji i radości ze sprzedaży. Rynek nieruchomości i kontakt z klientem to mój świat. Kocham Sopot i polskie morze. Odczuwam podziw dla Gdańska i sentyment do Gdyni.
Z przyjemności pomogę Państwu w zakresie sprzedaży Państwa mieszkania czy też domu oraz zakupu wymarzonej nieruchomości. Wynajem także obsłużę skutecznie i z radością. Wiem jak to robić, mam całą rzeszę Klientów, zadowolonych z moich usług jako agenta nieruchomości. To już osiem lat doświadczenia na rynku trójmiejskim, z naciskiem na Sopot.
Rozpocznij współpracę, a przekonasz się o mojej skuteczności i profesjonalizmie. Wspiera mnie zespół profesjonalnych Pośredników Entuzjastów.

Staramy się bardziej .

Ewa Jabłońska - Nabayaogo
Właścicielka

ZESPÓŁ NABA HOUSE

Ewa Jabłońska-Nabayaogo Właścicielka tel.   , e-mail:  

Dorota Zielińska tel.   , e-mail:  
Katarzyna Dowgiałło-Edel tel.   , e-mail:  

Chcesz sprzedać nieruchomość?

15

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia NABA HOUSE Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Filtruj

2 390 000 zł92,65 m² 25 796,01 zł/m²

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Taka oferta to rzadkość na sopockim rynku - apartament wysokiej jakości, nowe budownictwo, hala garażowa, taras i ogród, trzy sypialnie, łazienka...

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł149,36 m² 13 055,70 zł/m²

Kamila Schubert

Kamila Schubert

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 149.36 m2. Lokalizacja:Ignacego Krasickiego. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 2...

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł48,20 m² 21 784,23 zł/m²

Kamila Schubert

Kamila Schubert

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Centrum Gdyni to wygodne miejsce do zamieszkania. Park Centralny prowadzący bezpośrednio do Bulwaru Nadmorskiego słynnego miejsca spacerowego gdynian, plaża...

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

Monika Czarnota

Monika Czarnota

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oliwa Park to adres dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż Apartamentu miejsca z atmosferą, spokojem i wyważoną estetyką codzienności....

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł106 m² 19 811,32 zł/m²

Kamila Schubert

Kamila Schubert

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Kamienica, w której mieści się oferowany Apartament została wzniesiona w 1938. Wyremontowana klatka schodowa z elementami nowoczesnego...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł96,30 m² 25 960,54 zł/m²

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowy, klimatyczny, trzypokojowy Apartament w sercu Sopotu, z dwoma balonami, w tym jednym w postaci zadaszonej logi i terenem...

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł86,80 m² 19 585 zł/m²

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie poddaszowe, położone na trzecim - ostatnim piętrze kamienicy w sercu Dolnego Sopotu, o południowej ekspozycji okien, jasne, słoneczne,...

Szczegóły ogłoszenia

6 250 000 zł246 m² 25 406,50 zł/m²

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta sprzedaży dotyczy pieczołowicie odrestaurowanej kamienicy, w której działa świetnie prosperujący ośmio-apartamentowy Pensjonat. Urocza...

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł79,12 m² 20 222,45 zł/m²

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetne trzypokojowe mieszkanie w centrum Sopotu Mieszkanie o powierzchni 79 m2 znajduje się na wysokim parterze wielorodzinnego budynku z w...

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł40 m² 28 750 zł/m²

Kamila Schubert

Kamila Schubert

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń z historią, odnaleziona i przemyślana na nowo. Kamienicę pieczołowicie odrestaurowano, klatka...

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł84,80 m² 19 457,55 zł/m²

Monika Czarnota

Monika Czarnota

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Cichy poranek w Górnym Sopocie. bardzo blisko tętniącego życiem serca kurortu, a jednak to enklawa spokoju i ciszy. Ta lokalizacja,...

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł54,80 m² 27 098,54 zł/m²

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 55-metrowe Mieszkanie z ogrodem Osiedle rivus gdyńskiego dewelopera invest komfort, to zamknięta, spokojna enklawa w otoczeniu zieleni,...

Szczegóły ogłoszenia

7 800 000 zł320 m² 24 375 zł/m²

Kamila Schubert

Kamila Schubert

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:628 m²

Górny Sopot to prestiżowa lokalizacja, spokojne miejsce do życia, zaciszna z uwagi na bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i wygodna,...

Szczegóły ogłoszenia

2 668 500 zł111 m² 24 040,54 zł/m²

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przylesie, zielona dzielnica Sopotu, dająca oddech od turystycznego zgiełku i uciążliwości miasta, a w ciągu 20 minut można niespiesznym...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł320 m² 7 813 zł/m²

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

W uroczej dzielnicy Gdynia Dąbrowa przy ul. Miętowej znajduje się trzykondygnacyjny dom rodzinny o łącznej powierzchni 320 m2. Nieruchomość została...

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł52,45 m² 13 898,95 zł/m²

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Artystyczne mieszkanie z klimatem - posadowione na ostatnim piętrze szlachetnej, stuletniej kamienicy, w samym środku miasta. Główna oś...

Szczegóły ogłoszenia

4 950 000 zł240 m² 20 625 zł/m²

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Sopocka Ekspercka Agencja naba house oferuje Państwu wytworny, wolnostojący dom jednorodzinny, o powierzchni użytkowej około 240 m2 posadowiony na...

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł100 m² 18 950 zł/m²

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

W dolnym Sopocie, 300 metrów od plaży i 600 metrów od głównej alei spacerowej kurortu, alei Bohaterów Monte Cassino, na pierwszym piętrze kamienicy...

Szczegóły ogłoszenia

781 050 zł39,40 m² 19 823,60 zł/m²

Kamila Schubert

Kamila Schubert

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ciekawa oferta inwestycyjna - sprzedaż Apartamentu hotelowego w sercu Gdańska, w trzygwiazdkowym Hotelu Number One, wybudowanym przez znanego...

Szczegóły ogłoszenia

4 440 000 zł126 m² 35 238,10 zł/m²

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1876

Nadmorski, słoneczny kurort Sopot w najlepszej odsłonie. Znakomita lokalizacja przy słynnej, spacerowej ulicy Bohaterów Monte Cassino. Wszystkie...

Szczegóły ogłoszenia

2 075 000 zł96,03 m² 21 607,83 zł/m²

Monika Czarnota

Monika Czarnota

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

W dolnym Sopocie, 300 metrów od plaży i 600 metrów od głównej alei spacerowej kurortu - ul. Bohaterów Monte Cassino, na drugim piętrze kamienicy...

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł97,50 m² 20 000 zł/m²

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

Ewa Jabłońska-Nabayaogo

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Lokalizacja wyjątkowo prestiżowa. Ulica Józefa Wybickiego jest jedną z najbardziej malowniczych i najciekawszych architektonicznie ulic Górnego...